Інформуємо! Сайт використовує файли cookie для покращення роботи та функціонування сайту.
Про нaшу компанію Prefab building
Про нас
Prefab Building - українська компанія з виробництва модульних будинків. Заснована у 2019 році. Ми проектуємо, виробляємо та монтуємо будинки серій ForestHouse-2, Forest Modul, Forest Sauna. Компанія знаходиться в Івано-Франківську.
Нaша команда
Ми створили проект Forest House та об'єднали під цим брендом модульних будинків -професійну команду керівників,інженерів- проектувальників,дизайнера інтер'єру,інженера- електрика, та команду майстрів різних спеціальностей, які творять проект Forest House.
галерея
Заявка
Етапи та процеси які будуть проходити під ча замволення виготовлення серійного модульного бужинку.
Етапи
Як ми працюємо?
Першим кроком Ви оформляєте замовлення будинку або прорахунок варстоті будинку, заповняєте форму та відправляєте її нам.
Уточнення деталей
Другим кроком є обробка замовлення, наш менеджер звʼяжеться з вами для уточнення деталей, побажань, модифікацій будинку, угодження, та укладання договорову з внесенням завдатку.
Виробництво
Третім кроком із є виробництво модульного будинку на підриємстві, та збірка каркасу модульного будинку, монтаж та підключення всіх комунікацій будинку, внутрішнє оздоблення, доставка та монтаж на Вашій локації.
Доставка
Четвертий крок - це доставка готового каркасу який транспортується на підготовлену локацію для монтажу після проведення всіх геологічних досліджень та топографічних зйомок з врахуванням побажань клієнта.
Кінцева збірка
Останнім кроком є підключення зовініх комунікацій будинку, та фінальне оздоблення модульного будинку. Фінальна здача клієнту.
МАЄТЕ ПИТАННЯ?
ПРИзНaЧТЕ ЗУСТРІЧ!
Заповніть форму, залиште свої контакти і ми з вами зв'яжемося. Або зателефонуйте нам.
Співробітництво
Робоча пошта
Мене цікавить